Kas oled kunagi mõelnud, mida kõik need keerulised nimetused toidupakendil tegelikult tähendavad? Toidutööstus kasutab sageli turundustrikke, et muuta tooted tervislikumaks, kui need päriselt on. Veebiseminaril õpid, kuidas tuvastada peidetud suhkruid, mõista lisaaineid ja vältida kunstlikke magustajaid. Samuti saad teada, kas märgistused nagu “naturaalne” ja “suhkruta” on alati usaldusväärsed ning miks koostisosade loetelu on olulisem kui pelgalt ilus turunduslik tekst paki peal.
Seminari käigus analüüsime praktilisi näiteid, selgitame, millised E-ained võivad tervisele kahjulikud olla, ning jagame juhiseid, kuidas teha poes teadlikumaid valikuid. Lõpuks vastame ka osalejate küsimustele, et aidata sul paremini mõista, kuidas valida enda ja oma pere tervisele sobivaid toiduaineid. Registreeru ja saa teadmised, mis aitavad sul vältida varjatud ohte igapäevases toidulauas!
Kestab ligikaudu 90 minutit
Vastused Sinu küsimustele
Järelvaadatav 3 kuud
Kas teadsid, et toidutööstus varjab suhkruid ja lisaaineid nutikate trikkidega?
Paljud meist arvavad, et kui toidupakendil on kirjas “suhkruta” või “looduslik maitseaine”, tähendab see automaatselt tervislikku ja puhast toodet. Tegelikkuses võib suhkur peituda rohkem kui 60 erineva nime all, nagu glükoosisiirup, dekstroos, maltoos või isegi eksitavalt looduslikult kõlav “kasutatud fruktoosi”. Samamoodi on “looduslik maitseaine” laialt määratletud mõiste, mis ei pruugi tähendada päris loodusest pärit koostisosi – sageli on need keemiliselt töödeldud ja laboris muudetud ühendid, mis jäljendavad looduslikke maitseid.
See teeb tervislike valikute tegemise keeruliseks, kuid õigete teadmistega saad õppida turundustrikkidest läbi nägema ning vältida soovimatuid suhkruallikaid ja küsitavaid lisaaineid oma toidulaual. Meie veebiseminaris õpetame, kuidas pakendit õigesti lugeda ja teha teadlikumaid valikuid, et saaksid end ja oma peret parimal viisil toetada!